Zjistit dostupnost

*** River Star Hotel

River Star Hotel

je obchodní a secesní hotel, který se nachází v příjemném a klidném prostředí staré Krče, 3 minuty od dálnice Praha-Brno, 6 minut od metra, 12 minut autem od centra.

River Star Hotel vybavení a služby

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a toaletou. Samozřejmostí je televize se satelitním příjmem (10 programů), bezpečnostní sejfy na magnetickou kartu umístěné na pokojích, minibary, etážová služba, automatické telefonní spojení přímo z pokoje a vlastní parkoviště a garáže. Dětská postýlka je k dispozici. Speciální nabídkou jsou snídaně na pokojích.

 

Slogan hotelu a restaurace zní: "Kvalitní služby a spokojený host".

River Star Hotel navigace

Metrem trasa C na stanici Budějovická, dále pokračujete autobusem č. 124 nebo 205 dvě stanice na zastávku Ryšánka. Naproti zastávky přes cestu je ulice Na dvorcích, kde se hotel Vladař nachází. Pojedete-li autem od Plzně nebo od Brna, pak po jižní spojce sjezd exit Krč. Dále po směrových cedulích k hotelu.

Novinky

Nové webové stránky

Máme nové webové stránky hotelu, doufáme, že se Vám budou líbit a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace. 

1.7.2020

Zobrazit celý článek

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

15.6.2020

Zobrazit celý článek

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

30.5.2020

Zobrazit celý článek

Útulné pokoje

Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet naše pohodlné postele a vychutnat si výtečnou snídani, těšíme se na vás!

1.5.2019

Zobrazit celý článek

River Star Hotel v Praze hodnocení